Analýza prvků z vlasů

ANALÝZA PRVKŮ Z VLASŮ - ZDRAVOTNÍ PROGRAM

nabízím analýzu vlasů,kde se dozvíte jaké minerály Vám chybí  v žádném případě nikomu nenutím a nedoporučuji žádné potravinové doplňky atd. vše můžete konzultovat i se svým obvodním lékařem.

Analýza Prvků Z Vlasů - Co Je To

Analýza prvků z vlasů (APV) - Zdravotní program je vyšetření stavu výživy těla na základě počtu a poměru prvků ve vlasech. Jedná se o moderní diagnostickou metodu, která umožňuje zjistit nejdůležitější prvky v těle člověka – 24 bioprvky a 5 toxických prvků. Vlasy odráží biochemický stav těla, a na rozdíl od krve umožňují přesné stanovení tohoto stavu z období několika týdnů, a nejen pár hodin.

Které prvky vyšetřujeme?

Označíme 24 bioelements: vápník, sodík, draslík, fosfor, zinek, hořčík, železo, měď, molybden, kobalt, chrom, lithium, stroncia, nikl, mangan, selen, vanad, bor, bar, síra, stříbro, křemík, jód , cínu a 5 toxické prvky: arsen, rtuť, hliník, kadmium, olovo.

Rozdíl mezi APV a vyšetřením krve

Vlasy jsou ideální materiál pro vyšetření, protože mají stálé chemické složení, což umožňuje jejich snadné uchovávání a přepravu.

Základní materiál pro vyšetření v medicíně je krev. Vyšetření krve se používají především k identifikaci nemoci a sledování jejího průběhu. Vzhledem k tomu, že je krev nejdůležitější tkáň v těle, která udržuje nepřetržitost životních procesů, existuje mnoho vyrovnávacích mechanismů působících tak, aby bylo složení krve co možno nejlepší. Složení krve se může rychle měnit v závislosti na fyziologickém stavu a způsobu výživy. Proto na základě analýzy minerálního složení krve není možné určit nutriční stav těla.

Vlasy rostou s konstantní rychlostí 1 cm za měsíc a momentální změny zdravotního stavu nemají vliv na výsledek APV. Ve vlasech se shromáždí všechny prvky, které odráží stav výživy těla z období několika posledních týdnů. Tímto způsobem krátkodobé odchylky fyziologického stavu vyšetřovaného nemají vliv na výsledky analýzy.

zdroj obrázky a text  http://biomol.pl/biomol/cs_CZ/ 

analýza prvku vlasůanalýza vlasů

Platba a kdy obdržíte výsledek?

Kvótu ve výší aktuální ceny je nutné zaplatit na bankovní účet Biomol-Med. V názvu platby je nutné uvést jméno a příjmení osoby, která bude vyšetřena.Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program a popis výsledku trvá až tři týdny od okamžiku obdržení Biomol-Med sady pro analýzu: vlasů, dotazníku a dokladu o zaplacení. V případě neposkytnutí některé z těchto částí doba realizace se může prodloužit.Výsledek Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program je zasílán v tištěné podobě prioritní zásilkou a – když bylo podepsáno v dotazníku – také emailem v elektronické verzi.

Dotazník

Pro nejlepší interpretaci výsledku Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program jsme zpracovali dotazník, cílem kterého je poznat prostředí vyšetřovaného a faktory, které ovlivňují jeho zdravotní stav. Získané informace nám pomohou zjistit, jaký vliv na výsledek analýzy má prostředí života vyšetřovaného, strava nebo aplikované terapie.

Dotazník by měl být vyplněn hůlkovým písmem. Je povinné uvést aktuální adresu, na kterou bude zaslán výsledek Analýzy. Je možné obdržet výsledky analýzu také v elektronické verzi. Chcete-li to provést, zadejte správnou emailovou adresu v dotazníku a podepište se.

Stáhněte si dotazník

Vzorek vlasů

K analýze jsou vhodné každé přírodní vlasy. Vlasy je třeba ustřihnout zezadu hlavy těsně při pokožce ostrými nůžkami (nemůžou být roztřepené). Vlasy musí být ustřihnuté v chomáčích, ne vytrhnuté, z několika míst tak, aby nebyla patrná místa ustřihnutí.

K analýze jsou vhodné jen první 3 - 4 cm vlasu, počítáno od kůže hlavy. Dlouhé vlasy by měly být ustřihnuty těsně u kůže hlavy, a pak první 3 - 4 cm odstřihnuty k analýze (ostatní vyhod’te). Pokud vlasy jsou příliš krátké (méně než 5 mm) je nutné počkat asi 4 týdny, až vlasy porostou do délky minimum 1 cm. K analýze je třeba odebrat asi 200 – 300 mg vlasů, což je obsah jedné polévkové lžíce.

Vlasy nemohou být barvené. Když byly nedávno barveny, musíte počkat 6 – 8 týdnů a ustřihnout jen „nové vlasy” (ostatní, barvené je třeba odříznout a vyhodit). Vlasy by měly být čisté, bez žádných prostředků pro stylizaci, jako jsou gely, laky a pěny.

JAK PROVÉST?

Analýza prvků z vlasů - Jak Provést

Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program můžete provést přímo v Biomol-Med nebo u partnera Biomol-Med, který Vám pomůže při objednávání APV a při realizaci doporučeného nutričního programu.

Aby bylo možné provést Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program, musíte poskytnout Biomol-Med tři prvky: vzorek vlasů, dotazník a kopie dokladu o zaplacení.

Metabolická dieta

Metabolická dieta je optimální pro Váš metabolický typ a potřeby Vašeho těla. Obsahuje uvedená v tabulce jídla na sedm dnů s uvedením kalorických hodnot. Obsahuje také doporučení, jak připravit tato jídla.

Účelem tyto diety je uvedení směru, jaký byste měli dodržovat, aby dosáhnout nejlepší účinky a podporovat program suplementace.

Někdy může být, že doporučená dieta se liší od stávající (např. typický „masožravec” bude mít dietu, kde dominuje zelenina) nebo obsahovat potraviny, kterých nemáte rádi (např. ryby nebo zelenina). Tak se stává, protože s vývojem potravinářské technologie zmizely naší přírodní a nejzdravější chutě. V současné době málo lidi umí rozpoznat a jíst to, co opravdu potřebuje tělo (např. polynenasycené mastné kyseliny, a proto by měli pravidelně jíst tučné ryby).

Ve výsledku budou také uvedeny Vaše energetické potřeby v závislosti na životním stylu a fyzické aktivitě.

Program suplementace

Program suplementace obsahuje uvedené v tabulce, vybrané pro Vás vitamíny a mikroprvky, a také příslušné dávky a doby užívání.

Program suplementace se skládá ze dvou fází:

První fáze trvá tři měsíce a má nutriční charakter. Jejím účelem je vyrovnat nadbytky a nedostatky prvků, což znamená obnovení individuální dynamické homeostázy v těle.

Druhá fáze má preventivní charakter a trvá šest měsíců. Jejím účelem je udržení dosáhnutého optimálního stavu výživy těla. Když nálada a zdraví se výrazně zlepšily, můžete používat druhou fáze mnohem déle, a to i dva roky.

Program suplementace je komplexní. To znamená, že pouze využití celého programu (všech doporučených doplňků v určených dobách) může mít pozitivní účinky.

Pamatujte si, že potravinové doplňky neléčí, jen vyživují, a pokud jste nemocni, jdete k lékaři.

Popis metabolického typu

Na základě poměru prvků můžeme určit Vaší biologickou povahu a její dominující vlastnosti. Tímto způsobem můžete zjistit, jak funguje Vaše tělo a pochopit procesy, které se v něm konají.

Dozvíte se, zda máte pomalý nebo rychlý metabolismus; jste sympatik nebo parasympatik; zda máte pomalé nebo rychlé trávení a jak rychle stárne Vaše tělo. Kromě toho uvidíte, jak pracuje Vaše štítná žláza a kůra nadledvin; jak Vaše tělo reaguje na stres, a jaké procesy dominují ve Vašem organismu – katabolické nebo anabolické.

Zkontrolujete svou acidobazickou rovnováhu – dozvíte se, zda máte okyselení močovou nebo mléčnou kyselinou.

Poznáte své zdravotní tendence a se dozvíte, co Váš může čekat v příštích několika letech, pokud nebudete dodržovat preventivní opatření uvedená ve výsledku.

Analýza prvků z vlasů - Co Obdržíte

Ve výsledku Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program , který se skládá z 40-50 stran pro dospělé, kromě diagramů s hodnotami a poměry jednotlivých prvků, obdržíte: popis metabolického typu, program suplementace, metabolická dieta.

Podívat na ukázkový výsledek Analýzy prvků z vlasů - Zdravotní program:

APW CZ

Rozdział / 37