Kadeřnická škola v Austrálii - Brisbane

 Začleněný do Gold Coast School of Hairdressing CampusKadeřnictví je kreativní práci, která vám umožní finančně se zabezpečit a flexibilní budoucnosti , s dobrou poptávkou u nás i ve světě. Existuje tolik úžasných příležitosti, které chtějí dobře vycvičené kadeřnice.

Vítejte v kadeřnické škole Brisbane 

"Vítěz bitvy IHS z vysokých škol QLD 2010 AND 2009"

Proč studovat na Brisbane a Gold Coast Schools of Hairdressing?

  • Národně uznané vzdělávání - WRH06 ver 2 balíčku školení
  • Mezinárodně uznávané školení
  • Real Live hands - o praktických zkušenostech kadeřnictví
  • Absolvent se znalostí práce a zkušenosti
  • Zábavné, podnětné a obohacující zkušenosti.
  • Trenéři jsou vášnivý kadeřníci
  • Vítěz roku 2009 IHS bitvy vysokých škol - Queensland
  • Vítěz roku 2010 IHS bitvy vysokých škol - Queensland

Věděli jste, že je nedostatek dobrých kadeřníků v Austrálii?

Dobře vyškolení kadeřníci jsou vždy v poptávce. V současné době mají hlavní nedostatek v našem oboru a zaměstnavatelé stále hledají zaměstnance. Každý den můžete pracovat ve vlasovém průmyslu zažijete nádherný pocit, který pochází z tvorby vzhledu zákazníka a že bude atraktivní a šťastný.

Školení vám umožní vytvořit vlasové účesy ještě dnes a zítra!

Nabízíme nádhernou řadu celonárodně a mezinárodně uznávaných kursů, aby vyhovoval vašim potřebám, ať už máte malé nebo žádné zkušenosti v kadeřnictví. Když srovnáte to, co dostanete, když budete studovat na jedné z našich Brisbane a Gold Coast a našich areálech uvidíte, že Vám nabízíme to nejlepší za vaše peníze a nejlepší vyhlídky na úspěch jako kadeřnice. Čtěte dál a dozvíte se více!

Queensland je největší a nejdele fungující soukromá kadeřnická škola.

Pivot Point, certifikát III v kadeřnictví, Certificate IV, II certifikát a diplom v oboru kadeřnictví Management.Národně uznané vzdělávání. Jsme Registrovaná organizace pro výcvik.

Austudy a Abstudy schválených kurzů. Student  půjčky na kvalifikaci uchazečů. Na plný úvazek, na částečný úvazek, vyučení, rekvalifikační a krátkodobé kurzy.

Dvě pohádkové města v areálech: Brisbane a Gold Coast v Austrálii. Nejvyšší pracovní umístění jakékoliv kadeřnické školy v Queenslandu.

ZDARMA při hledání zaměstnání služeb pro naše absolventy. Queensland je největší a nejzkušenější soukromá akreditovaná škola, je to skvělé místo pro

studium!

www.brishair.com.au/