O mně

Kadeřnice a holička Jana Parastiuková

Už od dětství jsem se chtěla stát kadeřnicí. Proto jsem se v tomto oboru vyučila na Sou Gastronomie a Služeb v Liberci  k tomu mám ještě obchodní akademii v Mladé Boleslavi což není k zahození :-). Kadeřnictví se stalo mým koníčkem. Navštěvuji různé semináře, kurzy, školení a veletrhy, odkud si vždy přivezu něco nového a samozřejmě se zajímám komplexně o vlasy. Zákaznicím se snažím vyjít vstříct popřípadě poradit s účesem a jeho úpravou ....Teď pracuji v kadeřnictví Mladé Boleslav - Dolní Stakory. Dříve jsem působila jako pánská kadeřnice v kadeřnictví Hella v Mladé Boleslavi. Snažím se splnit zákazníkům všechny jejich přání. Není pro mě nic důležitějšího, než ,abyste se cítili v novém účesu dobře a řekli si ,že návštěva u mě v kadeřnictví byla ještě lepší než jste čekali.:-) 

Nabízím tyto kadeřnické služby: 

Dámské kadeřnictví ,Panské kadeŕnictví a Dětské kadeřnictví

- mazáže hlavy (klasická, indická) - klasika - havel - výtrat - asimetrické střihy - módní střihy - stříhanou grafiku - barvení,melírovaní,odbarvování, kanály,podbarvení - rasta copánky - mytí vlasů - stříhání vlasů (pánské, dámské, dětské) - střih strojkem - foukání vlasů - prodlužování vlasů - žehlení vlasů, kulmování vlasů, krepování vlasů - účesy (pánské, společenské, svatební, maškarní, každodenní, koktejlové, večerní atd.) - melírování vlasů (blond, červené, hnědé, barevné atd.) - zhušťování vlasů - barvení vlasů (plavá blond, čokoládově hnědá, popelavá blond, lískový oříšek a jiné odstíny barev) - vodová ondulace (dočasná úprava tvaru vlasů za mokra) - odbarvování vlasů - preparace vlasů (trvalé tvarování vlasů pomocí chemických a fyzikálních prostředků) - masáže hlavy (přístrojem, ručně) - ve vybraných také holení vousů - poradenská služba - regenerace vlasů -  - dále dle osobního přání zákazníka.  

Proč využít mé kadeřnické a holičské služby

Pro Vás, mé zákazníky bezbarierové kadeřnictví a bezbarierový vstup do kadeřnictví v Dolních Stakorách. Zdarma - internet,parkování,pískoviště,občerstvení,venkovní sezení, vyhrazené místo pro kuřáky,