Nabídka dámských kadeřnických služeb

Dobrý den, dámy, ženy, dívky nabízím vám dámské kadeřnické služby kousek od  Mladé Boleslavi  v Dolních Stakorách v rodinném prostředí, kde vládne pohoda a klid. Pokud nemáte kam dát svoje dětičky a nemáte pro ně hlídání, žádný problém, klidně vezměte sebou, taky jsem maminka dvou dcer a mohou si hrát na zahradě (domeček,trampolína,atd) nebo si v kadeřnictví malovat nebo hrát. Zakládám si na individuálním přístupu ke každé zákaznici, proto si vedu jejich kadeřnické karty. Do dámského kadeřnictví  se musíte objednat nejlépe telefonicky 731461998, vždy se snažím najít nejbližší volný  termín.

Nabízím tyto dámské kadeřnické služby:

mytí vlasů - stříhání vlasů - střih strojkem - foukání vlasů - žehlení vlasů, kulmování vlasů, krepování vlasů - účesy (dámské, společenské, svatební, maškarní, každodenní, koktejlové, večerní atd.) - melírování vlasů (blond, červené, hnědé, barevné atd.) - přírodní barvení vlasů (Khadi) - barvení vlasů (plavá blond, čokoládově hnědá, popelavá blond, lískový oříšek a jiné odstíny barev) - barvení vlasů křídou - hairtattoo (stříhaná grafika) - rasta copánky (omezený počet) - krytí a korekce šedin - vodová ondulace - odbarvování vlasů - masáže hlavy (ručně) - poradenská služba (barevná typologie,návrh účesu,péče o vlasy) - regenerace vlasů - rovnání vlnitých vlasů -

Výkup vlasů

Kadeřnictví Mladá Boleslav - Dolní Stakory zprostředkuje výkup vlasů za skvělé ceny

vykupují se pouze vlasy nebarvené, čisté,nepoškozené,pevně svázané v copku u  kořínků. Vlasy musí být v jednom směru (kořínky u kořínků). Vlasy nevykupujeme v salonu jen výkup mohu zprostředkovat.

Read more

Poradenství

Poradím Vám a vysvětlím vše co budete chtít vědět

Nabízím Vám bezplatné poradenství proto mne navštivte a nebudete zklamáni.Společně něco vymyslíme. Poradím Vám jaký zvolit střih, jakou barvu, jaké používat přípravky (šampony,vlasové vody,atd.), jak správně pečovat o vlasy, jakou zvolit vlasovou masku a plno dalších rad,ale ty se dozvíte pokud mne navštívíte.

Read more

Barvení vlasů křídami

O co jde při barvení křídou?

Mezi mladými teď frčí tzv. chalking. Barvení vlasů křídou – je to levné, je to jednoduché a vydrží vám to do prvního deště nebo umytí ale je i taková zkušenost že to vydrželo i dva dny :-).Barevná křída při správném postupu vlasy obarví a nějakou dobu na vlasech vydrží. Je to možnost pro ty, kteří chtějí změnit svoji vizáž a zkusit melír na pouhých pár hodin a bojí se nebo si nejsou jisti permanentní

Read more