Kadeřnictví v několika jazycích

Kadeřnictví, můžete potřebovat nebo chtít vyzkoušet všude po světě, proto se vám může hodit jak se různými jazyky říká

této osobě (kadeřník,holič,atd) nebo místu kadeřnictví,holičství,salón,atd).Začneme angličtinou je třetím nejrozšířenějším mateřským jazykem na světě Barber, Barbershop ,Hairdresser. Pokud zavítáte do afriky uvidíte nápis haarkappers nebo  stilis je to afrikánsky. V Albánii je kadeřnictví stilet nebo floktore . V Etiopii se kadeřnictví řekne ፀጉር አስተካካይ (t͟s’eguri āsitekakayi) je to amharsky. V armenštině budete hledat tento nápis Վարսահարդար

Read more

Kadeřnická škola v Austrálii - Brisbane

 Začleněný do Gold Coast School of Hairdressing CampusKadeřnictví je kreativní práci, která vám umožní finančně se zabezpečit a flexibilní budoucnosti , s dobrou poptávkou u nás i ve světě. Existuje tolik úžasných příležitosti, které chtějí dobře vycvičené kadeřnice.

Read more

Kadeřnické muzeum Dánsko

Soukromá sbírka celých kadeřnických salónů

Kadeřnické,holičské museum v Nykøbingu je soukromá sbírka celých salónů, kadeřnictví a vzrušující kadeřnických a holičských nástrojů, které měly vliv na holičství v průběhu věků.
Objevte jak pracovali kadeřníci před více než 50 let

Read more

Mezinárodní kadeřnická škola Paříž

International School decoiffure - kadeřníci z celého světa

 
International School of vlasů Paříže je škola otevřená světu. Vítáme studenty z celého světa což je smyslem našeho tréninku. Více než 150 národností, došlo do školy od roku 1990. Škola se specializuje na vzdělávání dospělých.
Read more

Kadeřnické školy USA

Chcete začít kariéru v kadeřnictví v USA

Chcete-li začít kariéru v kadeřnictví, prvním krokem je najít kvalifikované kadeřnické školy. Kadeřnické školy vám poskytnou školení potřebné k získání povolení a začít svou kariéru v kadeřnictví.

Read more

Muzeum v Drahanech - předválečné kadeřnictví a holičství

Předválečné kadeřnictví obsadilo někdejší školní chodbu v Drahanech na Prostějovsku

Drahany na Prostějovsku jsou místem, které bylo odpradávna centrem nejvyšších partií Drahanské vrchoviny. I proto zde byla postavena dokonce i měšťanská škola. Ta už dnes sice neslouží svému účelu, ale postupně v ní vzniká muzeum, které představuje stará řemesla a tradice zdejšího kraje

Read more

Kadeřnická akademie Švýcarsko - Ženeva

Kadeřnická akademie ve Švýcarsku s 45 letou praxí

Akademie se nachází v srdci Ženevy, ve Švýcarsku. Má kapacitu až 65 studentů.Kreativita a znalosti jsou základem tohoto obchodu, ale osobnost a osobní kontakt je stále klíčem k úspěchu.

Read more

Nejlepší německá kadeřnická škola

Trio byla oceněna Akademií Intercoiffure za nejlepší německou kadeřnickou školu

Byly oceněny na předních světových akademií Intercoiffure - trio kadeřnictví škola v Hannoveru a Kolíně nad Rýnem, Německo bylo vybráno jako nejlepší z holičských škol. V rámci velké show s 900 hostů z 40 zemí v Paříži Pavillonu d'Armenonville byly vyhlášeny ceny.

Read more

Sbírka čepelkových obalů muzeum města Brna

Největší sběratel na světě je Polák Andrej Potyra

Od poslední akce „Sběratelství 2006“ počet obalů ve sbírkách jen mírně poskočil nahoru. Výroba holících čepelek se totiž z důvodů levnější pracovní síly přesunula na východ – do ruských, a dále pak do asijských, afrických a jihoamerických filiálek, odkud se do našich sbírek dostávají nové druhy obalů jen sporadicky. Také česká továrna Czech Blades s. r. o. v Jevíčku ještě „žije“