Kadeřnické a holičské služby Mladá Boleslav - Dolní Stakory

Kadeřnictví  Vám nabízí specializovanou péči v oblasti  dámských a pánských kadeřnických služeb a odborného poradenství. Pracuji s gelovými barvami které obsahují přírodní ochrané složky a pečující činidla. Ostříhám Vás dospělé i děti kvalitně a za příjemné ceny Jste na našich stranách poprvé? Pak veřte, že poskytuji komplexní služby v oboru kadeřnictví v Mladé Boleslavi- Dolní Stakory.

Moje filozofie:

Poskytnout Vám kvalitní a profesionální kadeřnické služby,založené na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Poskytuji tyto profesionální kadeřnické služby:

  - klasika  - havel výtrat - asimetrické střihy - modní střihy - stříhaná grafika - (hairtattoo) - barvení vlasů, odbarvování, melírovaní,tónování vlasů - foukaná ondulace - plesové účesy,svatební účesy, - prodej vlasových příravků (šampony na vlasy,gel na vlasy,vlasové vody,masky na vlasy) - kadeřnické poradenství (barevná typologie,stříhy vlasů,účesy,péče o vlasy,atd) - masáže hlavy (klasické, indické) - dále dle osobního přání zakazníka - klasické holení břitvou nebo strojkem - rasta copánky,afro účesy,francouzské copánky, - česání modních přehlídek,hudebních kapel,výstav.atd

Proč využít mé služby

Kvalitní kadeřnické služby za  příjemné ceny s   individuální přístupem k zákazníkům, založené na  pečlivosti a precizní kadeřnické práci s odborným poradenství (zdarma). Snažím se mít co nejkratší objednací termíny s  maximální péči o zákazníka. Kadeřnictví nabízí  příjemné rodinné prostředí s pohodovou atmosférou. U kadeřnictví  vždy pohodlně zaparkujete auta různých velikostí,ale i motorky a kola.Pokud nevlastníte řidičský průkaz můžete využít autobus, zastávka je 100 metrů od kadeřnictví. Nezapomínáme ani na vozíčkáře, jelikož kadeřnictví a vstup do něj je bezbariérový.Další a zásadní věc, která je pro mě samozřejmostí, je zachování úplné mlčenlivost o všech informacích, se kterými přijdu během své činnosti do styku, co si budeme povídat, né vždy a všude, to tak funguje, ale já si na tomto velice zakládám.

Pro Vás, mé zákazníky bezbariérový vstup do kadeřnictví v Dolních Stakorách. Zdarma - internet,parkování,občerstvení,zahradu na hraní pro děti,venkovní sezení,klid a pohodu a dobrou náladu :-)  

damskekadernictvimbupraveny calum best beardupravenyIMG 0545aupraveny104