Přírodní barvení vlasů

Ponořte se do světa , kde se prolíná tradice a moderní svět.  Naše filozofie vychází z odborných znalostí ajurvédské medicíny a kombinuje se s moderní certifikovanou přírodní kosmetikou. Ve spojení s etickými pravidly a filozofií soběstačnosti přírodních barev  Vám přináší jedinečný sortiment přípravků osobní péče.

Přírodní kosmetika  je tu pro Vás, aby pečovala přírodní cestou o nádheru Vašich vlasů, o krásu a zdraví Vaší pleti a o Vaši pohodu!

khadi

Výrobky  existují  na trhu více než 40 let a jsou k dostání v mém kadeřnictví Mladá Boleslav - Dolní Stakory. Od dob svého vzniku stojí přírodní barvení vlasů na rozdíl od různých módních trendů na
 osvědčených znalostech o použití rostlin a přírodních surovin. 

Mnou aplikované přírodní barvy na vlasy jsou členem sdružení BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika. Naše výrobky jsou nositely loga BDIH. Nejvyšší kvalita rostlinných barev na vlasy  byla navíc oceněna i v německém testu Öko-Test. 

Naše hlavní zásady přírodní barvy na vlasy a kosmetiky:              
                                      

                   • žádné testování na zvířatech
                   • žádné minerální oleje a syntetická barviva
                   • biologické pěstování a sběr divoce rostoucích rostlin
                   • minimální množství obalů
                   • žádná dětská práce – děti našich výrobců chodí do školy, ne do práce
                   • etické vztahy – fair trade – s výrobci

Sortiment přírodní barev  na vlasy a kosmetiky neustále rozšiřujeme. Naše rostlinné barvy na vlasy, oleje, šampóny a mnoho dalších výrobků nakupujeme přímo od výrobců. S našimi výrobci se známe osobně, například s panem Ajay Dattou, jeho rodinou a spolupracovníky, kteří investují tři dny práce do výroby jediného oleje.

S rostlinnými barvami na vlasy máte možnost objevit novou dimenzi barvení vlasů, a to RADOST ZE ZDRAVÉHO ROSTLINNÉHO BARVENÍ A PÉČE. Vysoce kvalitní vlasové přírodní barvy totiž představují nejen krásné odstíny, lesk a objem pro Vaše vlasy, ale zejména čistě přírodní složení! Jejich absolutně nechemické ingredience neškodí vlasům a pokožce hlavy. Při jejich aplikaci neabsorbujete do svého organismu žádné syntetické látky, protože jejich obsahem jsou pouze rostliny. Můžete jimi úspěšně barvit dokonce i šedé vlasy! Objevte radost, kterou dokáže dát barvení a péče 100% rostlinnými vlasovými barvami!  A navíc - ve spojení s dalšími unikátními přípravky přírodní kosmetiky!

Certifikovaná přírodní kosmetika se stala v Evropě velmi oblíbenou a zájem o ni neustále roste. Jsme rádi, že je pro Vás mám k dispozici.

Certifikace přírodní kadeřnický vlasových barev BDIH

V mé kadeřnictví používám  certifikované přírodní barvy a vlasovou kosmetiku.Co je certifikace BDIH si můžete přečíst níže

Rostlinné barvy  jsou certifikovány BDIH (Kontrolovaná přírodní kosmetika). Kromě toho, že tato certifikace zakazuje jakékoliv syntetické příměsi, tak Vám zároveň zajišťuje transparentnost složení. Tento bod je v případě rostlinných barev velice důležitý, protože není zdaleka samozřejmý. Díky této renomované certifikaci se můžete opřít o to, že všechny ingredience barev  jsou kompletně deklarovány na obalu, podle nomenklatury INCI.

Číst dál...

Proč používat přírodní barvy na vlasy

Proč používat barvy na vlasy 

Zdravé barvení vlasů, 100% přírodní složení, 0% chemických složek !

Rostlinné barvy  obsahují čistě přírodní, rostlinné ingredience. Při jejich aplikaci neabsorbujete do své pokožky a organismu žádné chemické látky. V závislosti na odstínu obsahují zároveň pečující byliny, které se používají v ajurvédské medicíně.

Certifikace přírodního složení BDIH !

Rostlinné barvy  jsou certifikovány BDIH (Kontrolovaná přírodní kosmetika). Kromě toho, že tato certifikace zakazuje jakékoliv syntetické příměsi, tak Vám zároveň zajišťuje transparentnost složení. Tento bod je v případě rostlinných barev velice důležitý, protože není zdaleka samozřejmý. Díky této renomované certifikaci se můžete opřít o to, že všechny ingredience barev  jsou kompletně deklarovány na obalu, podle nomenklatury INCI. V barvách tak nenaleznete nedeklarované ingredience, které se v rostlinných barvách resp. "hennách" jinak běžně používají pro ovlivnění výsledného odstínu či pro podpoření barvicího účinku. Nenaleznete v nich ani alergenní složku PPD (para-fenylendiamin).

Číst dál...

Použití a aplikace barvy Khadi

Návod k použití rostlinných barev na vlasy Khadi

V následující části jsme sestavili několik užitečných rad k použití, které Vám pomohou dosáhnout při barvení a péči rostlinnými barvami na vlasy Khadi optimálního výsledku.

OBSAH:

 • Úvod k rostlinným barvám na vlasy Khadi
 • Jak fungují rostlinné barvy na vlasy Khadi
 • Každý vlas je jiný - vliv typu vlasů
 • Otestování barvy před barvením
 • Co budete pro barvení potřebovat
 • Optimální příprava vlasů pro barvení
 • Příprava barvící pasty - míchání rostlinných barev na vlasy
 • Nanášení rostlinných barev Khadi do vlasů
 • Doba působení
 • Po obarvení vlasů - jak si zajistit maximální stálost barvy
 • Tipy pro ještě intenzivnější péči - co můžete přidat do Vaší směsi s rostlinnou barvou na vlasy Khadi
 • Barvení odrostů
 • Speciální upozornění pro barvení šedých vlasů
 • Dvoustupňové barvení šedých vlasů
 • Speciální instrukce pro použití Khadi SENNA / CASSIA a Khadi prášku AMLA
 • Speciální varianty přípravy barvící směsi z rostlinných vlasových barev Khadi
 • FAQ - často kladené otázky

  Číst dál...

Kupte si přírodní barvu Khadi a aplikaci nechte na mě.

Chtěla bych Vám nabídnout jedinečnou kadeřnickou službu,kterou v jiném kadeřnictví nenajdete.Jedná se  o obrácený kadeřnický postup, jehož účelem, je ušetření Vašeho času a peněz což není v dnešní době málo.

O jakou kadeřnickou službu se jedná ? 

 1. Zakoupíte si přírodní barvu Khadí v mém kadeřnictví nebo kdekoliv jinde.
 2. Umyji Vám vlasy přírodním šampónem Khadi
 3. Potom Vás mohu ostříhat,zaleží jen na Vás, muže tobýt i bez stříhaní.
 4. Odborně a profesionálně Vám barvu na vlasy aplikuji.
 5. Zaplatíte a jedete domů a tam vlasy již jen umyjete.

  Číst dál...

Vznik a původ produktů Khadí

O Khadi značce

Gramodaya ášram je instituce zapsána pod Khadi & Village  od roku 1963. Gramodaya ášram byla zřízena  panem Sugrive Singh v roce 1963.

Z posledních pět desetiletí se instituce snaží pomoci venkovského lidu, částečně nebo úplně zaměstnává na vlastních místech. Motiv instituce je propagovat Khadi a další své aktivity, aby byly inspirací pro Gandhi bapu. Organizace se snaží aktivním  postojem  využít domorodé výrobky na místním trhu a zahraničním trhu a zajistit lidem  lepší život se vší hrdostí,že mají  samostatnou výdělečnou činnost. 

Číst dál