Vznik a původ produktů Khadí

O Khadi značce

Gramodaya ášram je instituce zapsána pod Khadi & Village  od roku 1963. Gramodaya ášram byla zřízena  panem Sugrive Singh v roce 1963.

Z posledních pět desetiletí se instituce snaží pomoci venkovského lidu, částečně nebo úplně zaměstnává na vlastních místech. Motiv instituce je propagovat Khadi a další své aktivity, aby byly inspirací pro Gandhi bapu. Organizace se snaží aktivním  postojem  využít domorodé výrobky na místním trhu a zahraničním trhu a zajistit lidem  lepší život se vší hrdostí,že mají  samostatnou výdělečnou činnost. 

Gramodaya ášram ekonomicky pomáhá lidem a organizacím registrovaným v rámci různých programů např. vzdělávat a informovat lidi z venkova o a poskytnout technickou podporu. 

Jsme výrobce Handspun a handwoven 100% bavlněné látky a khadi rostlinných produktů. Kromě výroby máme také  své vlastní maloobchodní prodejny (pojmenované jako Khadi Gramodyog Bhawan) v Novém Dillí a Uttar Pradesh.

V současné době výážíme do 25 zemí světa. Naše hlavní oblast vývozu je Evropská unie, Spojené státy americké, Ruská federace a asijské země. 

Gramodaya ášram , je jedním z předních výrobců a dodavatelů khadi látek a přírodních bylinných produktů v Indii. Zabýváme se výrobou Khadi Khadi, bylinný šampon, khadi mýdla Paraben zdarma, šampon a glycerin transparentní mýdlo. Vyvinuli jsme naše produkty na základě starých tradic a zkušenosti v oblasti přírodních handmade výrobků přizpůsobené požadavkům našich zákazníků.

Naše firma zajisťuje vysoce kvalitní khadi látky a rostlinné produkty. Máme celosvětově mnohonašich patronů. Kromě toho, máme   know-how související s khadi produkty, které nám zajišťují bezpečné a čisté výrobky. Naše snaha  neustále směřuje ke splnění rostoucích požadavků tohoto odvětví. http://sildenafilpharma.com/escape-erectile-dysfunction-with-a-healthy-appetite-and-avoiding-addictions/ Jako takový, nabízíme našim klientům výrobky k jejich  plné spokojenosti.

 

  • Navíc jsme zjistili, že jsme přesně otestova naši nabídku na několika parametrech kvality. Naši zkušení a kvalifikovaní výrobci mají povinnost  zajistit, aby klienti získat testované produkty. Existuje několik faktorů, které mít na paměti při kontrole našich khadi produkty a jsou:
  • Kontrolovat čistotu
  • Testováno proti škodlivým reaktantů
  • Zkontrolovat vyvážené složení 
  • Vůně testu
  • 100% Khadi tkaniny