Proč používat přírodní barvy na vlasy

Proč používat barvy na vlasy 

Zdravé barvení vlasů, 100% přírodní složení, 0% chemických složek !

Rostlinné barvy  obsahují čistě přírodní, rostlinné ingredience. Při jejich aplikaci neabsorbujete do své pokožky a organismu žádné chemické látky. V závislosti na odstínu obsahují zároveň pečující byliny, které se používají v ajurvédské medicíně.

Certifikace přírodního složení BDIH !

Rostlinné barvy  jsou certifikovány BDIH (Kontrolovaná přírodní kosmetika). Kromě toho, že tato certifikace zakazuje jakékoliv syntetické příměsi, tak Vám zároveň zajišťuje transparentnost složení. Tento bod je v případě rostlinných barev velice důležitý, protože není zdaleka samozřejmý. Díky této renomované certifikaci se můžete opřít o to, že všechny ingredience barev  jsou kompletně deklarovány na obalu, podle nomenklatury INCI. V barvách tak nenaleznete nedeklarované ingredience, které se v rostlinných barvách resp. "hennách" jinak běžně používají pro ovlivnění výsledného odstínu či pro podpoření barvicího účinku. Nenaleznete v nich ani alergenní složku PPD (para-fenylendiamin).

Jedinečná kvalita a účinnost !

Naše přírodní vlasové barvy obsahují v různých směsích hennu, amlu, indigo a další ajurvédské rostliny. Receptury vycházejí ze starodávných indických postupů. Odborné znalosti použité při volbě ingrediencí a ve výrobních postupech rostlinných barev  zajišťují účinné barvení a tu nejvyšší kvalitu.

Nejvyšší kvalita se odráží mimo jiné i ve snadnosti aplikace a ve výjimečních barvících a krycích schopnostech barev na vlasy. Barvu není třeba nechávat působit dlouhé hodiny, aby bylo dosaženo žádaného odstínu.

Výjimečně vysoké kvality rostlinných barev je dosaženo skrze vícero faktorů. Na jedné straně se týká ingrediencí, kdy jsou jako složky barev (např. Lawsonia inermis, Indigofera tinctoria) používány pouze rostliny z nejlepších pěstebních oblastí Indie. Lze to přirovnat k vínu, jehož kvalita rovněž závisí na oblastech a na vlastnostech půdy, ve kterých se pěstuje. Další důležitou roli hrají mimo jiné volba ideálního času sklizně, jakož i okamžité zpracování po sklizni.                             

Špičková kvalita potvrzená v testech !

Mnou používané rostlinné barvy na vlasy se umístily na prvním místě v rámci testování kvality rostlinných barev na vlasy v německém Öko-Testu a jsou nositeli prestižního loga "Sehr gut".

Pečlivá kontrola kvality !

Vysoká kvalita ingrediencí našich barev a Vaše bezpečnost jsou pro nás prioritou. Všechny barvy  podléhají přísným laboratorním kontrolám na obsah škodlivých látek.

Péče o zdraví, kvalitu a krásu vlasů !

Rostlinné barvy  vlasy nejen barví, ale dávají jim zároveň jedinečný lesk a objem. Obsažené rostliny, které se používají v ajurvédské medicíně, vlasy vyživují a ozdravují. To vše přírodní cestou, bez efektů zajišťovaných chemickými přípravky.

Přírodní řešení i v případě šedých vlasů !

S rostlinnými barvami na vlasy  můžete spolehlivě dosáhnout tmavých a jednotných odstínů, dokonce i v případě šedých vlasů.  Vlasové barvy tak představují zdravé, čistě přírodní řešení pro šedé vlasy.

Krásné odstíny !

Barvy na vlasy nabízejí nádherné přírodní odstíny, včetně krásných hnědých odstínů. Všechny naše rostlinné barvy na vlasy mohou mezi sebou volně míchat a vytvářet si vlastní odstíny.

Dlouhodobá trvalost barev !

Obarvení barvami na vlasy ,které používám je dlouhodobé, barvy se z vlasů nevymývají.

Široká škála možností, jak pečovat přírodní cestou o zdraví a krásu Vašich vlasů !

O zdraví a krásu svých vlasů můžete pravidelně pečovat i dalšími, vysoce kvalitními a originálními přípravky , jako jsou vlasové šampóny a  vlasové oleje, které se svým složením soustředí na určitý typ vlasů a řeší různé problémy s vlasy a vlasovou pokožkou, nebo kondicionéry a vlasové kúry, složené čistě jen z účinných rostlin jako je např. prášek ze shikakai nebo prášek z amly.

Výjimečný poměr kvality a ceny !

Protože jsou moje barvy absolutně přírodní a jejich používání má na vlasy viditelně blahodárné účinky, je velmi pravděpodobné, že i pro Vás budou rostlinné barvy  představovat něco více než „pouhé“ barvení vlasů.  100% přírodní složení vlasových barev , jejich odstíny, vysoká kvalita, praktičnost aplikace a zejména vědomí, že nezatěžujete pokožku hlavy, vlasy ani organismus žádnými škodlivými chemickými látkami, dokáží přinést radost a potěšení. Věřím, že i Vy objevíte tuto novou, radostnou dimenzi používání vlasových barev, která je pro mě tolik typická.protože má skvělého dodavatele přírodních barev a vlasove kosmetiky mohu si dovolit nabídnout stejné ceny jako doposud  a tím i skvělý poměr kvality a ceny vaše kadeřnice Jana Parastiuková