Nejlepší německá kadeřnická škola

Trio byla oceněna Akademií Intercoiffure za nejlepší německou kadeřnickou školu

Byly oceněny na předních světových akademií Intercoiffure - trio kadeřnictví škola v Hannoveru a Kolíně nad Rýnem, Německo bylo vybráno jako nejlepší z holičských škol. V rámci velké show s 900 hostů z 40 zemí v Paříži Pavillonu d'Armenonville byly vyhlášeny ceny.

Trio Jochen Frank a Carl Freyer. Foto: Akademie pro trio Wella Professionals
 
Byly oceněny na předních světových akademií Intercoiffure - trio kadeřnictví škola v Hannoveru a Kolíně nad Rýnem, Německo bylo vybráno jako nejlepší z holičských škol. V rámci velké show s 900 hostů z 40 zemí v Paříži Pavillonu d'Armenonville byly vyhlášeny ceny. "Intercoiffure znamená kvalitu, trend-vědomí profesionality a vynikající ve střihu, barvě a stylu," řekl prezident Klaus Peter Ochs. Pro udržení těchto vysokých standardů, je třeba vynikající vzdělávání. 
 
Podle Trio manažera Frank Freyera profese Kadeřnictví je vždy náročná, protože zákazníci stále více požadují vysokou kvalitu. "Pro splnění těchto požadavků kadeřnictví, musí být stále školeny a zlepšovat se. To, že jsme tak postupovali v posledních letech,  jsme velmi rádi, že tento závazek je oceněn Cenou za nejlepší holič skou a kadeřnickou školu v Německu." 
Trio Jochen Carl zdůraznila potřebu rozvíjet vlastní rukopis kadeřníků, inspirovat své zákazníky . "To vyžaduje nejlepší trénink, na druhé straně,  osobní aprofesionalní kontakt se zákazníkem. To je náš požadavek na trio školení akademie."