Dětské kadeřnictví v Dolních Stakorách u Mladé Boleslavi

Kadeřnictví JP – je rodinné kadeřnictví kde se vaše děti budou cítit  skvěle

Kadeřnictví pro holky, pro kluky  pro děti každého věku

Dětské kadeřnictví v Dolních Stakorách  nabízí stříhání dětí všech věkových kategorií. Stříháme nejmenší děti od jejich prvních vlásků až po slečny a mladé muže ve věku teenagerů. Nabízíme příjemné prostředí pro jejich dobrý pocit ze stříhání i z návštěvy dětského kadeřnictví.Já jako kadeřnice mám dlouholeté zkušenosti se stříháním dětí a vím jak se k malým zákazníkům individuálně přistupovat.V dětském kadeřnictví vytvářím klasické i moderní dětské účesy  Nabízíme dětské střihy a účesy pro mimořádné příležitosti. Poskytuji odborné poradenství zdarma, jak správně pečovat o vlasy dětí.

upravenyIMG 0545a

Mýty a pověry o stříhání dětských vlásků

První stříhání vlásků bývá doprovázeno různými pověrami. V českých rodinách se po generace dodržoval zvyk, že je třeba 1. stříhání odložit na co nejdéle, neboť: Čím delší 1. vlásky - tím delší život. A jiné rčení zase zní: Vlasy se musí stříhat často, aby hodně rostly.

Pověra o častém stříhání se někdy traduje mezi rodiči. Pro krásné vlásky jsou miminka stříhána dohola a větší holčičky tzv. na kluka. Nejedna dívka potom trpí, když od okolí slýchává: Ty jsi ale hezký chlapeček. Jde ovšem skutečně pouze o pověru. Kvalita vlasů je dána geneticky a časté stříhání dítěti k bujné kštici nijak nepomůže. Ale i u dětí lze vlásky posílit jemnými šampóny a správnou péčí.

Jak probíhá návštěva našeho dětského kadeřnictví?

V kadeřnictví si  s dětmi  povídáme a všechno jim vysvětlíme. Pokud je dítě přesto nesvé, můžete si jej posadit na klín, aby bylo během stříhání klidnější.