Štětky na holení

Štětka na holení tradičního designu. Dlouhé poměrně tuhé štětiny a rukojeť, která umožňuje, že se bude dobře držet mezi palcem a prostředníkem. Štětka na holení je malý kartáč s rukojetí s rovnoběžnými štětinamy používá se k nanešení holicího mýdla nebo holicího krému na obličej při holení.Holící štětky jsou často dekorativní, rukojeť je někdy z ušlechtilých materiálů jako je slonovina nebo dokonce zlato , když štětinami zatížení může být složen z libovolného počtu přírodních nebo syntetických materiálů. Štětka na holení se používá nejčastěji dnes k " klasickemu holení ", v tandemu s dvousečnými holicímy strojky nebo břitvou . Nicméně, toto není vždy případ, 

Obsah 

Historie

holení kartáč rukojeti

Bristle zatížení

Pure jezevec

Nejlepší 3,2 jezevec

Super jezevec

Silvertip jezevec

Zdroje kartáčem vlasů

Výhody použití holení kartáč

 

1.Historie

 

Moderní holicí štětky bychom mohli vystopovat už ve Francii během roku 1750s. Kvalita těchto kartáčů se liší od dnešních výrazně, jako materiály používané na módní rukojeti se lišily od klasických až po exotické. To nebylo neobvyklé pro rukojeti, aby byly ze slonoviny , zlata , stříbra , želvy, křišťálu , nebo porcelánu . Dražší kartáče používané z jezevčí srsti, nebo levnější z kance a holící štětka se stala symbolem společenského postavení, a drahé nebo výstřední štětky byly způsob prosazování své osobnosti, nebo dokonce blahobytu.

2.holení kartáč rukojeti

Moderní holcí štětky jsou podobné ve vzhledu, složení a funkce mají jako stolet-starý předchůdce. Ačkoli různé materiály jsou ještě používané na móda v holení a holící štětkách jde v před.Rukojeti,a jejich druhy jsou: syntetické rukojeti z nylonu , uretanové nebo plastu jsou to nejčastější dokonce nejdražší holící štětky výrobců. výhody syntetické rukojeti jsou malá šance na rozbití a odolnost vůči poškození vlhkostí. Omezený počet zákazníků dává přednost přírodním materiálům jako dřevo nebo exotické materiály, jako je želvovina. Štětka holení a její rukojeť, bez ohledu na její složení materiálu, zřídka ovlivňuje celkovou výkonnost štětky.

3.Bristle load (kvalita štětky na holení a jeji zatížení)

Soft mýdlo je zpracováno do pěny energicky pracují mýdlo se vlhkým štětcem se nanese na obličej nebo jiné oblasti, aby se mohlo začít holit. Štětka na holení a její cena. Ceny se pohybují od $ 5 syntetických značek na 1,2 tisíce dolar top-of-the-line značek z nejlepších jezevčí srsti. Syntetické štětky na holení, mají nejčastěji se štětiny z nylonu , jsou k dispozici v několika cenových relacích a kvalitě. Syntetický a přírodní směsi lze kombinovat kančí vlasy s umělohmotnými vlákny a neměli by výrazně ovlivnit kvalitu vyrobené pěny. Nejlepší imitace jezevčí štětiny na trhu může být odnerozeznání s nejlepší kvalitou štětky z pravého jezevce. Kančí štětiny neboli také vlasy jsou často ztuhlé a "pichlavé" jako syntetické štětiny, ale májí vyšší schopnost zadržovat vodu, což vede k plnější a účinnější holící pěně. Nicméně, kančí vlasy se májí tendenci vypadávat snadněji než syntetické štětiny. Zastánci mokrého holení tvrdí, že jezevčí štětky na holení jsou nejlepší a nejluxusnější materiál. Schopnost zadržovat vodu, hladký pocit na obličeji, a trvanlivost jsou nesrovnatelné s dalším přírodních nebo syntetických materiálem. I když není průmyslový standard, který konkrétně definuje stupně jezevčí srsti, existují základní klasifikace, které mnozí výrobci používají k popisu kvalitu vlasů používaných na jejich štětkách. Nejběžnější gradace jezevčí srsti jsou "čistý" jezevec, "nejlepší" jezevce, "super", jezevec, a "silvertip" jezevec. Zatímco některé společnosti trvají na tom, že používání jiných tónů (například Vulfix 's high-end štětky rozlišovat mezi "super" a "silvertip"), tři jsou tyto všeobecně uznáváné, k popisu kvality štětek na holení. 

4.Pure jezevec

Pure jezevec je pojem užívaný k popisu jezevčí kartáče (štětky) na holení za použití nejběžnější srstí naboli vlasu z podbřišeku jezevce , srts, která pokrývá přibližně 60% z tělajezevce. Tento vlas značně liší v jemnosti, poddajnost a barvy. Pure jezevčí srsti je obvykle v tmavé barvě, ale kolísá od světle hnědé až blízko k černý nebo stříbrnému lesku. Vlas štětky je hrubší, než 'nejlepší' nebo 'silvertip'. Štětek na holení vyrobených výhradně s čistým jezevčí srsti stojí podstatně méně než vlasy jemnějšího jezevce.Často, jsou čisté chlupy jezevčí štětky zdobené do tvaru.,

5.Nejlepší jezevec

Nejlepší jezevec je pojem užívaný k popisu štětek vyrobených s jemnější a poddajné srsti 20 až 25% z těla jezevce. Je delší na délku a světlejší než je 'čistá' jezevčí štětka na holení. A 'nejlepší' jezevečí štětka je více a hustě naplněná vlasy, než 'čistý' jezevec a bude produkovat adekvátně větší pěnu. Nicméně, někteří tvrdí, že rozdílnost mezi kvalitou 'čisté' a 'nejlepší' jezevecové štětky je zanedbatelný. Nejlepší jezevec a kvalitnější štětka s vlasy nemusí mít řez do tvaru.

6.Super jezevec

Super jezevec je štětka,kartáč,štětec nebo jak chcete nejdražší, než 'nejlepší' nebo 'čistý'. Zatímco někteří nazývají vlasy 'silvertip', to je často velmi odstupňované 'čistý' vlasy někteří výrobci odbarvují na koncích aby se podobaly silvertip. I když je složen z 'čistých' jezevčích chlupů, 'super' je třídí a třídí do té míry, že jeho výkonnost je lepší než 'nejlepší'. Kartáč,štětky nejsou pichlavý. Jeden způsob, jak zjistit, zda kartáč nese 'super' nebo 'silvertip' jezevčí zatížení je podívat se na barvu štětin. True 'silvertip' kartáče(štětky) jsou off-bílé. A 'super' kartáč na druhé straně má štětiny, které jsou více sterilní, lehce zapadlé bílé, navíc, mají světlou barvou.

7.Silvertip jezevec

Silvertip jezevec je nejdražší a nejvzácnějším typem jezevčí srsti. vlasy štětky jsou přirozeně bílé, bez bělení. Vzhled 'silvertip' kartáče,štětky je na nadýchaný a propůjčuje kartáči její schopnost držet velké množství vody. Vzhledem k jeho schopnosti zadržovat vodu, 'silvertip' kartáčem lze vytvořit dobře holicí pěnu snadno a rychle. Někteří výrobci, jako jsou Plisson, Simpsons a Rooney prodávají štětky na holení ve třídě nad silvertip. Zatímco názvy těchto společností, aby tato 'extra silvertip' se liší, vlastnosti zůstávají poměrně konzistentní mezi výrobci v porovnání s 'obyčejné silvertip' kartáč. Tyto kartáče se liší ve vzhledu (tip je bělejší a rozšiřuje dále na horu, navíc vlasy jsou čistě černý na rozdíl od tmavě nebo šedé barvy) a je cítit, že je poněkud pevnější a méně "pichlavý" na tvář. Kartáče z 'extra silvertip' s high-kvalitní rukojeť lze prodavat za více než $ 1000.

8.Zdroje kartáčem vlasů

Vzhledem k tomu, jezevci jsou chráněné druhy v Severní Americe a na většině území Evropy.Takže prakticky všechny obchodní jezevčí srsti pochází z pevninské Číny, která dodává uzly vlasů ve třech stupních pro tvůrce štětek v Číně a Evropě. Ve venkovských obydlích v severní Číně, jezevci se přemnožily až ničily plodiny obtíž vsí tak vláda povolila lov jezevců a lidé z vesnice prodávají vlasy zpracovatelům. Kančí štětiny jsou k dispozici levně z mnoha zdrojů. Kartáčů vyrobených v Číně nebo Indii s kančí štětin jsou dodávány velkoobchodním řetězcům za méně než 1 dolar, zatímco i ty nejlevnější velkoobchodní Badger kartáče stojí nejméně 10 dolarů, i rozdíl v nákladech mezi jezevečim kartáčem s rukojeti z pryskyřice vs drahé rukojeti ukazuje, že s výjimkou exotických materiálů, jako je stříbro, jezevčí srsti je nejnákladnější prvek štětce. společné pro kančí-kartáče na vlasy, je aby část jejich štětin,které jsou obarvené se podobatly štětkám z jezevčí srsti, a alespoň jedna čínská společnost začala nabízí jezevečí-vlasy náhrazený z malých žíní. Kartáče s nylonu - pouze štětiny j vyrobeny v Indii.Výhody použití holení kartáč

9.Holicí souprava s břitvou a kartáč na stánku.

Vláknité štětina zatížení drží značné množství vody, které do styku s mýdlem zvedl z holení hrnku nebo potopit . Čím více vody, kartáč drží, vlhčí a bohatší pěnu budou. Tlustší a více uklidňující pěna se promítá do nižší břitvu přeskočení a tažením. Uvedení oholit kartáč přes něčí kůže produkuje mírné exfoliace . Vzhledem k tomu, oholit kartáč se nejčastěji používá s glycerin -na mýdlo , v tomto smyslu často nahrazuje pre-holením běžné mytí a používání pleťová voda na obličej. Největší prospěch z holení kartáček používat, je tendence k zjemnění a zvedněte vousy před holením. Uplatnění holicí krém na vlasy ruce rohožemi nebo vyvolává to nerovnoměrně. Holení kartáček používat, ovšem vyžaduje míchání mýdlo nebo krém na hrnek k formě pěny vhodné pro holení, před použitím pěnu na obličej v jemně krouživými pohyby. Proto, jako břitva nemusí být stisknuto na kůži s cílem zajistit hladké oholení. Z tohoto důvodu, břitvy (nebo high-kvalitní bezpečnostní břitvy) se nejčastěji používají se oholit kartáčem, jak nahradí ve prospěch několika lopatek. [3]