Indická masáž hlavy

Tradiční masáž hlavy

pramení z bohaté mezigenerační tradice, která se praktikuje v životě Indů už více než čtyři tisíce let.
Tradiční indická masáž hlavy je efektivní terapie, která nejen podporuje růst vlasů, ale také pomáha ulevit bolestem hlavy, nespavosti, hučení v uších ....
Její účinek není jen fyzický, působí dokonce i na emocionální úrovni. Zklidňuje duši, podporuje uvolnění a ulevuje od stresu. Stres – slovník definuje toto slovo jako omezující nebo poháněcí sílu, snahu nebo požadavek na fyzickou nebo duševní energii. Snížená energie zapříčiňuje únavu, bolest hlavy, poruchu zažívání, padání vlasů, nespavost a deprese.
V moderním světě trpíme účinky stresu pravděpodobně mnohem více než naši předkové.
Nejvíce se stres – napětí - projevuje na hlavě , krku a ramenech, kde jsou důležitá energetická centra v těle. Napětí se začína hromadit v podobě ztuhlého krku a ramen.
Indická masáž hlavy vám zaručuje,

že vás odvede ze shonu a ruchu každodenního stresu, zmírní napětí a rozpustí vláknité shluky a uzlinky, zlepší výkonnost oběhového a lymfatického systému, toxiny z napjatého svalstva se rozptýlí, a vašemu tělu se vrátí ztracená pružnost , pevnost a chuť do života!

„Pravidelná masáž pomáhá lidem lépe žít a pracovat. Absentérství způsobené stresem by okamžitě skončilo, kdyby každý přijímal masáž alespoň jednou týdně.„Daily Mail