Stříhana grafika

Vlasová grafika - Hairtattoo

Elektrickým strojkem jsou vytvářeny ornamenty a další tvary do vlasů, části vlasů, nebo podholené části dredů. Strojkem jsou stříhány krátké vlasy různými styly pro vytvoření určitého obrazce nebo symbolu, který vychází z představy zákazníka. Přestože trvanlivostVlasová grafika nebo-li hair tattoo je  populární u sportovních hvězd a raperů umělců a od té doby se rozšířil mezi mladé lidi. Teenageři  však tímto cool tetováním můžou unikátnímy vzory ve vlasech vyniknout z davu. Můžete přidat trošku barvy na vaše vlasy,stříhanou grafiku, aby vypadaly v pohodě. Pokud chcete opravdu vyzkoušet hair tattoo ,můžete si nechat vzor třeba nastříkat barvou nebo odbarvit a né přímo vystříhat.

Sportovní fanoušci, kteří chtějí napodobovat své oblíbené sportovní hvězdy stojí venku ve frontě před kadeřnickými salóny a kadeřníci mohou svými schopnosti uspokojit rostoucí poptávku lidí, kteří chtějí vzory hair tattoo na vlasy. Dělat stříhanou grafiku potřebuje umělecké schopnosti a některé dobře konstruované zastřihovácí  nástroje (např.břitva,konturka,a specialní strojky) na složité vzory. Jeden z nevýhod vlasové grafiky je že , tetování má krátké trvání a mizí, když vlasy rostou. Chcete-li zachovat design, budete muset navštívit svého stylistu kadeřníka či kadeřnici častěji,ale stojí to za to být originální.

Hair Tattoo vzory na vlasy pro muže

Kadeřník nebo kadeřnice obecně ostříhají vlasy asi na čtvrt palce aby mohli vytvořit vzory tetování na vlasy, po dokončení budou půjčovat trojrozměrný pohled na váš návrh. Vlasová grafika a její vzory pro muže dominují sportovní tvary ,protože můžete mít prakticky nový design každých pár týdnů, máte-li rychle rostoucí vlasy, můžete opravdu experimentovat. Zde jsou některé nápady vlasovou grafiku lmůžete popustit uzdu své fantazii....

Sportovní

Pokud jste fotbalový fanoušek můžete mít na hlavě fotbalový míč ,  basketbalistický fanoušek vzor NBA na zadní části hlavy a nebo  hokejku  hokejový fanoušek. Vysříhaný  číslo Vaší oblíbené sportovní hvězdy, je také v pohodě nápad.

Kmenový

Jeden z nejlepších vzorů vlasové grafiky - tetování pro krátké vlasy, je tribal tetovací vzory . Dalo by se také ,že zvířecí vzory ve vás vzbudí zájem zaleží na šikovnosti  kadeřnice je-li dobrá ok. Tribal tetování  po celé hlavě vypadá opravdu skvěle nebo můžete prostě mít design jen za ušima.

Vlasy Hair Tattoo vzory pro děti

Děti se mohou mít vzory  kreslených postaviček, akční figurky, nebo nápisů na hlavu. Zde jsou některé styly střih vlasů a nápady k stimulovat vaši mysl

spiderman,pavučina,míč,šachovnice,atd

Stříhaná grafika - známky


Jakmile viděl, dítě s Einsteins E = mc 2 vyřezal na zadní straně jeho hlavy, musím říct, vypadalo cool a jedinečné. Vyzkoušejte další geometrické znaky a vzorce, Dalo by se také vystříhat Zodiac tetování na horní části hlavy.

Stříhaná grafika - nápis

Vyzkoušejte různé tetování nápis styly vystříhat iniciály nebo slova na hlavu. 

Vlasy Tattoo vzory pro ženy

V současné době ženy mohou mít krátké vlasy tedy i hair tattoo, Jemné vzory tetování vlasy vypadají dobře na ženách.

Květina

Nejoblíbenější květiny prostříhanou grafiku jsou růže a květiny lilie . Vlasová grafika má význam a závisí také na barvě, kterou používáte pro design vlasového tetování. Červená růže znamená lásku, zatímco žluté růže symbolizuje přátelství. Jeho stejné s lilií růžové lilie jsou pro bohatství a oranžové jsou nenávist.

Symboly

Použití symbolů Kanji je klidný oblíbený u dospívajících dívek, asi jeho tajemství Orientu, který je přitahuje k těmto symbolům. Jiný symbol, který je oblíbený u dívek je Yin a Yang spolu s keltským křížem. Ostatní pomyslné symetrické vzory také vypadají dobře a dávám jim punk rockový elegantní vzhled, který bude jim každý z nás bude asi závidět.

Vlasy vzory ,hair tattoo nebo vlasová grafika není tak snadná, aby se budete muset najít šikovnou kadeřnici nebo kadeřníka moc jich ale není co by hair tattoo nebo jestli chcete vlasouvou grafiku dělá,musí používat správné vybavení, které umožní tvorbu složitých vzorů. Cena Vlasové grafiky - hair tattoo zaleží na složitosti vzoru, který jste vybrali.Kadeřnice Jana Hrádková Vám nabízí vlasovou grafiku a hair tattoo v kadeřnictví Mladá Boleslav přijďte to vyzkoušet a být originální vystoupit z davu už není problém když člověk má méně vlasů může je ozdobit vlasovým tetováním