Materiál rasta copánků a francouzkých copánků

Nyní pletu copánky jen v malém množství, když budete chtít uplést copánky na celou hlavu tak Vám je ráda uplete Laďka v Králově Dvoře u Berouna, budete v těch nejlepší rukou a určitě se cesta za ní vyplatí, je velice šikovná a budete nadšení. Vše co umím plést, mě naučila Vlaďka, bohužel se odstěhovala a já to teď opravdu nestíhám proto vám chci doporučit opravdu jen tu nejlepší pletařku, s kterou mám jen tu nejlepší osobní zkušenost a to Vlaďka splňuje.. :více info a kontakt na stránkách Vlaďky až budu opět naplno plést budu Vás informovat.

  •    100% Kanekalon

Kanekalon Braid - materiál vhodný na klasické rasta copánky, micro copánky, umělé dready a pseudo dready. Kanekalon Braid je klasický krepatý materiál. Délka vlákna Kanekalonu je 140cm. Na rozdíl od syntetického Kanekalonu se neleskne a působí přirozenějším dojmem. Kanekalon Braid se dělá ve více než 30ti barvách.

  •     Kanekalon Pony 

Kanekalon Pony je velice kvalitní rovný materiál vhodný na naplétání klasických rasta copánků a rasta copánků s otevřeným koncem. Délka Kanekalonu Pony je 140cm. Kanekalon Pony se dělá ve více než 30ti barvách

  •    Syntetický Kanekalon

    Jumbo Braid - Jumbo Braid je materiál vhodný na na rasta copánky, micro copánky a dready. Při pletení se Kanekalon Jumbo Braid necuchá, velmi dobře se taví a světlé odstíny při tavení nečernají a zachovávají si původní barvu.Délka Kanekalonu Jumbo Braid je 120cm. Kanekalon Jumbo Braid se dělá ve 20ti barvách.

  •     Yaki Pony

  

Syntetický Kanekalon Yaki Pony je rovný materiál, který se používá na naplétání klasických rasta copánků a copánků s otevřeným koncem. Délka Kanekalonu Yaki Pony je 140cm. Kanekalon Yaki Pony se dělá ve více jak 15ti barvách.

  •     Micro ZiZi

 Micro ZiZi je materiál vhodný na rasta copánky s otevřeným koncem. Jednotlivá vlákna Kanekalonu Micro Zizi jsou již spleteny do drobných copánků, které jsou navíc zvlněny. Někdy je tento kanekalon nazýván také jako předpletené copánky. Délka Kanekalonu Micro Zizi je 120cm. Účes vytvořený z tohoto typu materiálu vypadá mimořádně bohatě. Kanekal Micro Zizi se dělá ve více jak 10ti barvách.

  •   Chemlon

 

    Chemlon je umělé vlákno, které se dříve používalo na výrobu deček. Chemlon je nejlevnější materiál k pletení rasta copánků. Dá se sehnat téměř v každé galanterii a stojí pár korun. Copánky z něho sice nevypadají zcela přirozeně, ale i tak jsou hezké. Délka copánků z chemlonu záleží pouze na tobě. Chemlon se dělá v různých barvách, záleží v které galanterii se po něm ptáte.