Rasta copánky

 Rasta copánky 

Rasta copánky jsou vhodné za každého ročního období.Je to ideální, dlouhodobý účes, který dodává člověku na zajímavosti a atraktivnosti. Je vhodný pro ženy, děti i muže všech věkových kategorií.Rasta copánky jsou vhodné pro překlenutí období, kdy vlasy dorůstají a jejich úprava je náročnější.Rasta copánky jsou také multikulturní zaležitostí je čím dál více lidí co se hlasí k rastafarianství a jeho způsobu života.K tomu patří i vzhled rasta účesy,rasta oblečení,rasta muzika (reggae),proto se kadeřnice a rasta pletařka Jana Hrádková a rasta pletařka Laďka z kadeřnictví Mladá Boleslav rozhodlo že tuto službu Vám nabídnou máme 10-letou praxi v pletení rasta copánků.

 

  • Kvalita- 100% kvalita zaručena, copánky pleteme 10let

  • Materiál- 100% kanekalon, syntetický kanekalon, chemlon

  • Doba pletení- dle délky copánků 8 - 15 hodin

  • Délka nošení- cca 3 - 6 měsíců, dokud neodrostou

  • Barvy- barvy všech odstínů, možnost i melíru

 Klasické rasta copánky

           Jsou tenké rastacopánky, napleté s kanekalonem nebo chemlonem, které se dají tvarovat do různých účesů.Rasta copánky lze naplést v různých dékách i šířkách, můžeme je i zvlnit. Obvykle u rasta copánku naplétám něco okolo 150 - 180 copánků. Je možno vybírat z velké škály barev, ať už se rozhodneš pro kanekalon nebo chemlon. Kanekalon vypadá přirozeněji, chemlon je levnější variantou rasta copánků. Rasta copánky vydřží cca 3 - 6 měsíců, záleží na tom jak rychle ti rostou vlasy.Poté je vhodné rasta copánky sundat a nebo přeplést.

Micro rasta

   Jsou velmi tenké rasta copánky, napleté s kanekalonem,stejně jako u klasické rasty s tím rozdílem, že rasta copánků se naplétá od 250 - 300ks. Micro rasta se dá také tvarovat do různých účesů a rasta copánky se též dají zvlnit.Délka pletení Micro rasty se pohybuje okolo 20hodin, vzhledem k množství rasta copánků,takže počítej, že u toho strávíme dva dny. Pletení Micro rasty si rozdělujeme do dvou dnů.

 Open rasta

   Open rasta jsou rasta copánky s otevřeným koncem, napleté s kvalitnějším a dražším kanekalonem.Tato metoda se dá použít i k prodloužení vlasů,kdy se naplete jen krátký rasta copánek a zbytek se nechá otevřený. Pro Open rastu je vhodný i materiál Micro Zizi, který dodá vlasům na objemu. Rasta copánků se naplétá cca 150 - 200ks. Vlasy se češou nejlépe rukou nebo hřeben s řídkými zuby.

Kombinace rasta copánků a francouzských copánků

   U těchto afro copánků se do půlky hlavy napletou francouzské copánky a na zbytku se doplete rasta.Je to jeden z mých nejoblíbenějších afro účesů. Nevýhodou je, že čelenka se nedá nijak upravovat, jedinou možností je, že se afro copánky po třech nedělích, měsíci přepleteou do jiného tvaru. Francouzské copánky v čelence nemají takovou životnost jako rasta copánky, takže u tohoto afro účesu se domluvíme jednou za měsíc na přepletení čelenky.